Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystyczno-reklamowych, które pomagają nam w ulepszaniu Twojego doświadczenia w kontakcie z naszą marką. Więcej informacji >
Od wsparcia recepcji po hotel bezobsługowy
Automatyka hotelowa, w której to Ty ustalasz zasady
Wyobraź sobie, że Twój gość...
... może samodzielnie zameldować lub wymeldować się o dowolnej porze dnia i nocy. Nie musisz już utrzymywać całodobowej recepcji lub samemu zrywać się z łóżka. Kiosk zajmie się tym za Ciebie - pobierze płatność, przyzna dostęp do pokoju, a nawet pokieruje gościa w odpowiednią stronę. Co więcej, kiosk obsłuży także rezerwacje z ulicy.
Gość może dostać się do pokoju kodem QR, PIN lub zbliżając kartę wygenerowaną przez kiosk. To od Ciebie zależy, jakie możliwości dasz swoim klientom. Wystarczy jedna prosta konfiguracja i od tej pory wszystkim zajmie się nasza automatyka. Pełną kontrolę nad pokojami możesz sprawować za pomocą wygodnej aplikacji na Android / iOS.
Każdy pokój możesz wyposażyć w szereg urządzeń, które umilą pobyt gościa, zwiększą bezpieczeństwo oraz zmniejszą Twoje koszty operacyjne. Począwszy od czujników (np. dymu, gazu), poprzez sterowanie klimatyzacją i zużyciem mediów, a na takich magicznych chwilach jak zaparzenie gościowi kawy, gdy ten dopiero zameldował się w kiosku skończywszy.
Kawa na ławę - co zyskujesz
Zautomatyzujesz obsługę rezerwacji internetowych. Gość zamelduje się samodzielnie, podając ID rezerwacji z portalu.
Automatyczna recepcja pozwoli założyć rezerwację bezpośrednio z ulicy (walk-in). Kiosk pobierze płatność i wyda dostęp do pokoju.
Umożliwisz gościom otwieranie bramy wjazdowej, drzwi do hotelu i drzwi do pokoju przy pomocy jednego kodu QR lub PIN.
Zapewnisz gościom możliwość samodzielnego wydłużenia swojego pobytu i opłacenia go. Kiosk sprawdzi dostępność w KWHotel.
Automatyka obniży Twoje koszty mediów, zwiększy bezpieczeństwo pokoi oraz podniesie komfort gościa podczas pobytu.
To Ty decydujesz, co chcesz zautomatyzować i w jakim stopniu; od wsparcia recepcji po hotel całkowicie bezobsługowy.
Umożliwisz gościom dostęp do pokoju nawet w przypadku awarii prądu i Internetu w obiekcie. Wszystko z pomocą kodów offline.
Automatyka będzie raportować wszystkie działania bezpośrednio do Twojej aplikacji mobilnej na Android lub iOS.
A jaki jest Twój scenariusz?
Poznaj Space Gate - reprezentanta niezwykle rzadkiego gatunku centralek.
Space Gate to reżyser, który dba o to, aby komunikacja pomiędzy całą automatyką hotelową przebiegała według ściśle określonych przez Ciebie reguł.

Jeżeli więc Twoim życzeniem jest, aby skręcać wszystkie kaloryfery, gdy temperatura w pokoju osiągnie 19 stopni, tak też się stanie. Centralka upewni się, że mechaniczna „skręcarka" wykona swoje zadanie.

Space Gate potrafi rozmawiać z ponad 250+ rodzajami urządzeń z zakresu automatyki hotelowej. Dzięki temu Twoje możliwości automatyzacji są niemal nieograniczone.

We współpracy z centralką możesz wyreżyserować nawet najbardziej zaawansowane, wieloetapowe scenariusze automatyzacji. Cały proces jest łatwy i intuicyjny.
Pełna synchronizacja z KWHotel Pro
✔️ Rezerwacje obsłużone w kiosku błyskawicznie trafią na grafik rezerwacji.
✔️ Kiosk pobiera ceny i dostępności bezpośrednio z KWHotel.
✔️ Zarządzanie kodami PIN i QR do drzwi możliwe jest także z poziomu programu.
KajWare sp. z o.o.
Zbożowa 3
30-002 Kraków
NIP: 6772450574
https://www.kwhotel.pl
+48 12 333 78 78
sales@kwhotel.pl
Polityka prywatności